Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vánoce na točáku - dražba stánků s občerstvením

Stánek

Prodejci alkoholických nápojů a občerstvení, kteří mají zájem zúčastnit se vánočních trhů s názvem  Vánoce na Točáku, jež budou probíhat od 29.11. do 24.12. od 09:00 do 21:00 hodin (dne 24.12. bude provoz ukončen ve 14:00), si mohou v dražbě pronajmout osm dřevěných prodejních domků. Veřejné výběrové řízení je naplánováno na pondělí 14. října v 15:00 hodin v obřadní síni ve druhém poschodí budovy šumperské radnice na nám. Míru 1. Prezenční listina pro zápis účastníků dražby bude připravena již od 14.00 hodin.

K dispozici bude 8 dřevěných prodejních domků, z nichž jeden musí nájemce ve dnech 13. a 14. prosince uvolnit pro prodej vánočních štol a svařeného vína z partnerského města Bad Hersfeld. Vyvolávací cena za domek je 400 Kč/den. Účastníci dražby složí před konáním dražby kauci ve výši 15.000,- Kč v pokladně radnice města Šumperka. Kauce bude vydražiteli započtena do ceny nájmu, neúspěšným dražitelům bude vrácena bez zbytečného odkladu po ukončení dražby. Kauce se vztahuje na každé vydražené prodejní místo. Nájemné je třeba zaplatit v plné výši do tří dnů od podpisu nájemní smlouvy. Pokud nájemce odstoupí od svého záměru či neuhradí nájemné ve stanovené lhůtě, na jeho místo nastoupí dražitel z druhého pořadí a v těchto případech kauce nebude vrácena.

Bližší informace a pravidla dražby jsou vyvěšeny na úředních deskách města Šumperka. V případě dalších dotazů je možné se obrátit na Mgr. Evu Rutarovou, referentku oddělení kultury a vnějších vztahů, tel.č. 583 388 608, e-mail: eva.rutarova@sumperk.cz.

Více informací o pravidlech dražby najdete ikona souboruzde.

Vytvořeno 18.9.2013 10:18:41 | přečteno 2404x | hrachovina
load