Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V Šumperku se otevírá jeden z největších skateparků v ČR

Plakát skatepark Sumperk

Město Šumperk ve spolupráci se  Skate Lokals Šumperk  pořádá slavnostní otevření nově vybudovaného skateparku v areálu bývalého plaveckého bazénu Aquatol, jež se uskuteční v sobotu 24. října 2015 od 14:00 hodin. Návštěvníci budou mít možnost shlédnout exhibici skateboardistů, kteří poprvé vyzkouší areál na vlastní kolečka.

Stavba skateparku, kterou realizovala firma Mystic Construction, započala na jaře letošního roku. „ Šumperský skatepark patří mezi pět největších v České republice. Jsem rád, že se nám podařilo vybudovat takovýto areál, který přivede spoustu mladých lidí k pohybové aktivitě a ke sportu obecně“, sdělil místostarosta Tomáš Spurný. Do budoucna se plánuje rovněž vybudování in-line dráhy vedoucí kolem rybníka, betonová stěna pro graffiti a několik hřišť pro různé věkové kategorie. Stavba skateparku stála necelých 8 milionů korun.  

Pro návštěvníky slavnostního otevření skateparku je kromě exhibice připraveno také bohaté občerstvení, soutěž o věcné ceny a možnost vyzkoušet si jízdu na skateboardu. Programem bude provázet speaker Labuť a hrát bude DJ Makovec. Chybět nebude ani bohaté občerstvení. V případě nepříznivého počasí se slavnostní otevření přesune na jiný termín.

BOB 3750

BOB 3761

Vytvořeno 20.10.2015 15:03:04 | přečteno 3149x | hrachovina
load