Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V Rapotíně bude přehlídka trofejí

parohy

Chovatelská přehlídka trofejí zvěře ulovené na Šumpersku za myslivecký rok 2019 se uskuteční od pátku 4. do neděle 6. září v kulturní centru v Rapotíně.

Výstavní prostory budou otevřené v pátek 4. září od 12.00 do 17.00, v sobotu 5. září od 8.00 do 17.00 a v neděli 6. září od 8.00 do 12.00. Slavnostní zahájení se uskuteční v pátek v 16.00 hodin.

Součástí doprovodného programu budou ukázky loveckých signálů a fanfár v podání trubačů. Zájemci si budou moci prohlédnout výstavu preparátů, fotografií a obrazů s přírodní tematikou. Návštěvníci také budou moci ochutnat mysliveckou kuchyni nebo si nakoupit myslivecké či lovecké doplňky. 

PLAKÁT 2020 září

Akci pořádá odbor životního prostředí Městského úřadu v Šumperku ve spolupráci s Mysliveckým svazem Keprník - Splav, s uživatelem honitby Branná a s Okresním mysliveckým svazem Šumperk.

Vytvořeno 2.9.2020 8:34:27 | přečteno 643x | singerova
load