Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V partnerském městě Nysa otevřeli novou sportovní halu

IMG 20171229 153130

V polském městě Nysa, které je již od roku 1996 partnerským městem Šumperka, se v pátek 29. prosince 2017 uskutečnilo slavnostní otevření nové sportovní haly. Tato hala, na níž Nysa čekala více než čtyři desetiletí, nově slouží zejména volejbalovému klubu AZS PWSZ Stal Nysa, ale také k pořádání nejrůznějších kulturních akcí. Slavnostního otevření přihlíželo téměř zaplněné hlediště, postupně vystoupili nejmenší nysští fotbalisté, karatisté, tamní roztleskávačky i populární polská rocková skupina Horyzont, jež vloni vystoupila i na Slavnostech města Šumperka. Vrcholem večera byl exhibiční zápas polských volejbalových hvězd a legend s profesionálními volejbalisty Stal Nysa  s výsledkem 1:2 na sety.

IMG 20171229 154106

IMG 20171229 193631

Vytvořeno 5.1.2018 12:56:50 | přečteno 871x | hrachovina
load