Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Uzavírky silnic v Šumperku

sumperk1

Z důvodu rozsáhlé rekonstrukce kanalizace v Šumperku dojde k částečným nebo úplným uzavírkám silnic. Uzavírky se týkají ulic Vančurova, Blanická, Svatováclavská a Temenická a jsou plánovány do prosince letošního roku. Do rozsáhlé rekonstrukce v Jesenické ulici se pustilo Ředitelství silnic a dálnic, které je vlastníkem této komunikace. Zde jsou plánovány uzavírky do půlky listopadu.

Z důvodu rekonstrukce kanalizace bude od října uzavřena ulice Vančurova a částečně také ulice Blanická a Svatováclavská. Rekonstrukce kanalizace bude probíhat také v Temenické ulici, která bude během měsíce října úplně uzavřena. Uzavírky ulic jsou znázorněny zde. Více informací naleznete zde.

Ředitelství silnic a dálnic se pustilo do rekonstrukce Jesenické ulice směrem na Jeseník. Jesenická ulice je uzavřena v úseku od okružní křižovatky u benzínové pumpy Lukoil až po výjezd na tzv. Holubí vrch. Průjezdný bude v době rekonstrukce, která potrvá do půlky listopadu, vždy pouze jeden pruh.

Vytvořeno 3.10.2014 13:34:48 | přečteno 3008x | hrachovina
load