Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřadovnu v Jesenické ulici čeká I.etapa rekonstrukce

Od pondělí 1.června 2015 bude zahájena I.etapa rekonstrukce úřadovny v Jesenické ulici. Rekonstrukce se dotkne odborů strategického rozvoje, územního plánování a investic, odboru živnostenského a částečně i odborů výstavby a dopravy. Rekonstrukce bude zahájena v pondělí 1. června a potrvá do  pátku 24. července letošního roku.

Odbory živnostenský a strategického rozvoje, územního plánování a investic budou v době od čtvrtka 28. do pátku 29. května z důvodu stěhování uzavřeny.  Od pondělí 1. června budou oba zmíněné odbory opět fungovat ve velké zasedací místnosti (III. patro úřadovny v Jesenické ulici, vchod z ulice Rooseveltovy). Některé kanceláře odboru dopravy budou přestěhovány do suterénu úřadovny do míst, kde jsou zkušební místnosti pro autoškolu. Do kanceláří svých spolupracovníků se rovněž přestěhují někteří pracovníci odboru výstavby. Telefony a e-maily všech pracovníků, jichž se přestavba týká, zůstanou zachovány. Více podrobnějších informací o rekonstrukci naleznete v Šumperském zpravodaji, který vychází ve středu 27. května.  Omlouváme se všem klientům úřadu za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Podrobný přehled rozmístění odborů a jednotlivých pracovníků vč. jejich kontaktů ikona souborunaleznete zde.

Vytvořeno 26.5.2015 11:17:24 | přečteno 1429x | hrachovina
load