Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřadovna v Jesenické ulici vstupuje do závěrečné III. etapy rekonstrukce

Poslední zářijový týden vstoupí do třetí etapy rekonstrukce úřadovna v Jesenické ulici. V rámci této etapy se opět některé odbory odstěhují do provizorních prostor. Stěhování se bude týkat zejména podatelny, Czech pointu, pokladny a občanských průkazů. Odbor životního prostředí se vrátí zpět ze zasedací místnosti do svých původních kanceláří. V rámci svých odborů se sestěhují pracovníci odboru výstavby, dopravy, správního a vnitřních věci a odboru školství. Závěrečná III. etapa rekonstrukce je plánována do půlky prosince letošního roku.

Stěhování pokladny je naplánováno na čtvrtek 24. a pátek 25. 9.2015. Pokladna se přestěhuje zpět na své původní místo (od 25.9.na původním místě v kanceláři č 116, přízemí). Provoz pokladny zůstane nedotčen, pouze v pátek nebude možné platit kartou.

Odbor životního prostředí se přestěhuje do svých původních prostor (II. patro). V době stěhování od úterý 29.9. do čtvrtka 1.10. 2015 bude odbor životního prostředí pro veřejnost uzavřen. Pracovníci budou občanům opět k dispozici od pátku 2.10.2015. 

V době od úterý 29.9. do pátku 2.10.2015 dojde k přestěhování  pracovníků odboru výstavby, dopravy , školství a odboru správního a vnitřních věcí. Pracovníci těchto odborů se budou sestěhovávat do jednotlivých kanceláří v rámci odboru. Odbory zůstávají na svém místě. Výjimku tvoří odbor správní a vnitřních věcí, konkrétně občanské průkazy, které si budou moci občané vyřídit v kanceláři č. 121 (nová přístavba úřadovny, vchod z ulice Rooseveltovy, přízemí).

Na pátek 2.10.2015 je naplánováno stěhování podatelny a Czech pointu. Tyto dvě kanceláře se po dobu rekonstrukce přestěhují do velké zasedací místnosti ( III.patro, nová přístavba, vchod z ulice Rooseveltovy). Podatelna a Czech point budou v pátek 2.10.2015 od 12:00 hodin pro veřejnost uzavřeny.

Služby fotografa a pojištění vozidel se ve čtvrtek 1. a pátek 2.10.2015 vrátí na své původní místo (do kanceláře č. 117).

Telefony a e-maily všech pracovníků, jichž se přestavba týká, zůstanou zachovány. Omlouváme se všem klientům úřadu za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

 
Vytvořeno 23.9.2015 10:47:18 | přečteno 1298x | hrachovina
load