Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřad se vrací k původnímu režimu

Radnice nová

Ve všech budovách Městského úřadu v Šumperku se od pondělí 4. května vrací úředníci do běžného režimu. Fungovat budou bez omezení všechny agendy, zároveň se otevírají všechny vchody. 

Návštěvníci úřadoven musí dodržovat všechny hygienické pokyny, to znamená, že musí mít dýchací cesty přikryté rouškou, musí dodržovat dvoumetrové rozestupy, budou mít také k dispozici desinfekci na ruce. Zaměstnanci úřadu budou vybaveni ochrannými prostředky a úřadovny budou pravidelně desinfikovány. 

Úřední hodiny pro veřejnost jsou stanoveny v pondělí a středu od 8.00 do 12.00 hodin a od 12.45 do 17.00 hodin, v úterý a čtvrtek od 8.00 do 12.00 hodin a od 12.45 do 15.00 hodin, v pátek pak dle předchozí dohody.


Vytvořeno 28.4.2020 9:42:48 | přečteno 968x | buchtova
load