Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úřad se pomalu vrací do režimu před nouzovým stavem

Radnice Šumperk

Částečné uvolnění pravidel nouzového stavu se týká i Městského úřadu v Šumperku. Od pondělí 20. dubna se tak jeho budovy otevřou v plné míře pro veřejnost.

Do historické budovy radnice na náměstí Míru se návštěvníci dostanou pouze hlavním vchodem, v budově v Jesenické ulici bude moci veřejnost využít vedle hlavního vchodu i vstup do přístavby z ulice Rooseveltovy. Úřední hodiny jsou zatím do konce dubna stanoveny od pondělí do čtvrtka vždy od 8 do 12 hodin a od 13 do 15 hodin. 

Žádáme občany, aby přicházeli na úřad jen v neodkladných záležitostech, a pokud to povaha věci umožní, aby si vše vyřizovali elektronicky nebo prostřednictvím telefonu. Pokud však na úřad budou muset dojít osobně, žádám je také, aby dodržovali stanovená pravidla,“ uvedl starosta Tomáš Spurný. 

Doplnil, že dle vývoje epidemiologické situace se mohou otvírací hodiny pro veřejnost aktuálně měnit. Doporučuje proto před návštěvou úřadu sledovat webové, případně facebookové stránky města.

Vytvořeno 16.4.2020 7:42:07 | přečteno 566x | buchtova
load