Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Únorové vydání šumperského měsíčníku

Pozvánka na výuku zdravotnické první pomoci, různé podněty k zamyšlení a také odpověď na otázku Hry civilní ochrany z ledna. Toť obsah únorového vydání šumperského měsíčníku civilní ochrany. Listy měsíčníku se nacházejí pod skly vývěsek vedle prodejen Hruška na Uničovské a na kraji náměstí Republiky, vedle křižovatek Bludovská Langrova a Husitská Kozinova, ve výloze čistírny u hlavní pošty a na ulici Olomoucká 2.

Vztah Radka Jaroše a letáku civilní ochrany, tedy  otázka z lednového vydání, má toto vyústění.

Majitel himalájské koruny se svěřil, že tahá v báglu různé věci, které potřebuje jednou za uherský rok. Protože už něco zažil, ví, že až mu půjde o život, pomůže mu zase nějaká taková „ptákovina“ ten život uchovat. Z letáku civilní ochrany ohledně přípravy obydlí na povodeň, havárii, 3 dny bez elektriky či jinou mimořádnou událost, vyplývá obdobná situace. Jsou zde uvedeny záležitosti,  které lze za hlouposti považovat jen při „pěkném počasí“. Některá z vývěsek uvádí odpověď na únorovou otázku Hry civilní ochrany. „Uveďte jeden bonus či benefit, který podle Ligy proti rakovině v Šumperku získává kuřačka oproti  kuřákovi ?“ Na odpověď čeká kancelář 508 uvnitř radnice v Šumperku.

Vytvořeno 16.2.2016 11:15:32 | přečteno 1952x | hrachovina
load