Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Trojky

Trojky nejsou zavrženíhodné. V civilní ochraně lze z vysvětlení jednotlivých položek v řadě trojek sestavit almanach.

Například v souvislosti s kapitolou Improvizovaná protichemická ochrana osoby (IPCHO) a hledáním odpovědi na minulou Hru civilní ochrany se dojde ke třem sentencím:

+ „jaký si to uděláš, takový to máš“
+ „co dům dá“
+ „svépomoc rozhoduje“.

Konkrétně jde o odpověď k ochraně očí a použití uzavřených brýlí jakožto skoro ideálního řešení. Variantou k brýlím je průhledný sáček PVC s převázáním, avšak ….. ?

Trojka se objevuje i v nové otázce, která sice nesouvisí přímo s civilní ochranou, ale souvisí s naším životním prostorem, do něhož CO neodmyslitelně patří.

Které TŘI památné dny jsou v dějinách naší krásné vlasti spojeny s měsícem září?

Správnou odpověď obsahují TŘI šumperské vývěsky civilní ochrany ze sedmi. Vývěsky naleznete: U prodejen Hruška – Uničovská a náměstí  Republiky, u křižovatek Bludovská a Langrova,  Husitská a Kozinova, v ul.  Olomoucké 2, ve výloze čistírny u hlavní pošty a před gymnáziem na Masarykově náměstí.

Adresa pro předání odpovědi v případě očekávání odměny – kancelář 508 v budově radnice.
Vytvořeno 27.9.2016 15:16:08 | přečteno 1292x | hrachovina
load