Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9. - 15.9.2013

Dne 11.9.2013 byla hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu při projednávání přestupku verbálně napadena mužem, který se choval vulgárně a arogantně. Vzhledem k tomu, že ani přes opakovanou výzvu odmítl prokázat svou totožnost, byl předveden na Policii ČR. Při převozu se stále choval arogantně a poškodil služební vozidlo městské policie. Věc byla zaevidována a postoupena správnímu orgánu.

Dne 14.9.2013 v 07,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk muže, který úmyslně rozbil láhev vína v čekárně autobusového nádraží. Věc byla předána příslušnému správnímu orgánu.

Dne 14.9.2013 byla požádána MP Šumperk o asistenci ZZS při ošetření muže, který se zranil při pádu na jízdním kole. Muž byl převezen do nemocnice a jízdní kolo bude  uloženo na služebně MP Šumperk po dobu jeho hospitalizace.

Dne 14.9.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi; 2 byli předáni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 16.9.2013 14:31:12 | přečteno 673x | hrachovina
load