Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9. – 15.6. 2014

Dne 10.6.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. ČSA dva muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 10.6.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu muže, který byl hledán Policií ČR. Muž byl předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 11.6.2014 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje dva muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 12.6.2014 v 02,07 hod. řešila hlídka MP Šumperk v prostoru autobusového nádraží muže, který znečistil veřejné prostranství – převracel odpadkové koše. Věc byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 13.6.2014 byla přivolána hlídka MP Šumperk na ul. Lautnerovu, kde byl nalezen zraněný muž, ležící na zemi. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 14.6.2014 asistovali strážníci personálu ZZS při ošetření podnapilého zraněného muže na ul. ČSA. Po ošetření byl muž z místa vykázán.

Dne 14.6.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při akci „Sraz veteránů  v srdci města Šumperka“, která se konala na nám. Míru, dále se podíleli na akci „Zábava na základně CO Luže“.

Dne 14.6.2014 v 17,59 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné čtyři muže, kteří se vzájemně fyzicky napadali. Jeden z účastníků konfliktu byl převezen ZZS do nemocnice. Věc byla předána Policii ČR k dalšímu šetření.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes a umístěn v odchytovém kotci.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 16.6.2014 13:27:30 | přečteno 506x | hrachovina
load