Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9.-15. 5. 2016

Dne 9.5.2016 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek při pietním aktu u Bratrušovského památníku.

Dne 11.5.2016 asistovali strážníci MP Šumperk při likvidaci včelího roje na ul. Puškinově. Likvidaci provedli příslušníci Jednotky sboru dobrovolných hasičů Šumperk.

Dne 13.5.2016 v 03,35 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Komenského muže, který se pokoušel napadat jiné osoby. Jelikož neuposlechl výzvy, aby zanechal svého jednání a současně odmítl prokázat totožnost, byl předveden na Obvodní oddělení Policie CR. Následně mu byla za jeho jednání uložena bloková pokuta.

Dne 13.5.2016 řešila MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který úmyslně převrátil nádobu na domovní odpad. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 15.5.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který znečistil veřejné prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Byly řešeny dvě krádeže v obchodě.

 
V Šumperku dne  16.5.2016
Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP
Vytvořeno 16.5.2016 13:26:57 | přečteno 600x | matusu
load