Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9. - 15.3.2015

Dne 10.3.2015 bylo oznámeno z pivnice Hupa, že zde došlo k potyčce mezi několika hosty. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že došlo ke vzájemnému fyzickému napadení mezi dvěma muži, z nichž jeden byl zraněn na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej ošetřila a věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 11.3.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody ženu, která prodala alkohol podnapilé osobě. Byla jí uložena bloková pokuta.

Ve dnech 13. a 14.3.2015 byli zadrženi dva muži, po kterých pátrala Policie ČR. Oba muži byli proto převezeni na Obvodní oddělení Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 14.3.2015 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Jesenické muže za znečištění veřejného prostranství. Věc byla předána správnímu  orgánu.

Dne 15.3.2015 došlo na ul. Gen. Svobody k fyzickému napadení mezi několika osobami. Celý incident byl zachycen městským kamerovým systémem. Hlídka MP Šumperk zajistila zúčastněné osoby a předala věc Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 16.3.2015 13:50:44 | přečteno 619x | hrachovina
load