Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9.–15. 2. 2015

Dne 10.2.2015 asistovala MP Šumperk HZS Olomouckého kraje, při likvidaci požáru na ul.Gen.Svobody 15, Šumperk. Věc si převzala na místě PČR k dalšímu šetření.

Dne 11.2.2015 zadržela MP Šumperk na ul.Jesenická muže, který byl důvodně podezřelý z řízení motorového vozidla pod vlivem návykové látky. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která u muže provedla test na drogy s pozitivním výsledkem a zakázala mu další jízdu. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 11.2. a 15.2.2015 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 17.2.2015 15:23:35 | přečteno 575x | matusu
load