Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9. –15.12. 2013

Dne 9.12.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Šumavské dva mladíky za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu používání pyrotechnických prostředků na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 10.12.2013 bylo oznámeno, že v baru Dakota má personál problémy s hosty. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že hosté nebyli obslouženi, protože se chovali velmi hlučně a nadávali personálu. Byli proto z provozovny vykázáni a věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 10.12.2013 řešili strážníci MP Šumperk dva muže za porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej. Tito muži nabízeli přechod k jinému dodavateli energie. Vzhledem k tomu, že odmítli věc řešit na místě, byla událost zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 15.12.2013 bylo oznámeno, že v DM drogerii na Hlavní třídě zadrželi zloděje, který odcizil větší množství zboží. Pachatel krádeže byl proto předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Bylo řešeno 12 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni dva psi; jeden byl předán majiteli a druhý byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 17.12.2013 14:57:31 | přečteno 646x | hrachovina
load