Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 8. - 14.6.2015

Dne 8.6.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. ČSA pět mužů, kteří porušili obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Všem byla uložena bloková pokuta.

Dne 9.6.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Žerotínově ženu, která odcizila muži z kapsy kalhot peněženku. Věc byla proto předána Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 11.6.2015 řešili strážníci MP Šumperk mladistvou dívku, která poškodila v prodejně Kaufland zboží. Poškozené zboží za ni zaplatila její matka a věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 12.6.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Temenické ženu, která porušila obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 13.6.2015 se zúčastnili strážníci MP Šumperk akce Zábava na základně CO Luže.

Dne 14.6.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Temenické prodavačku, která prodala alkohol osobě zjevně podnapilé. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 14.6.2015 řešili strážníci MP Šumperk ženu, která poškodila v prodejně Kaufland zboží. Byla jí uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.6.2015 13:00:25 | přečteno 559x | hrachovina
load