Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 8. – 14.2.2016

Dne 8.2.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Banskobystrické 3 muže, kteří neoprávněně rozebírali pračky na dvoře domu, kde bydlí. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 9.2.2016 oznámil muž, že byl slovně napadán ženou v budově Úřadu práce v Šumperku. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 9.2.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické neoprávněný zábor veřejného prostranství reklamní tabulí. Přestupci byla uložena bloková pokuta.

Dne 10.2.2016 řešila hlídka MP Šumperk muže za porušení zákazu kouření na autobusové zastávce na ul. M.R.Štefánika. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 10.2.2016 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Dne 11.2.2016 řešila hlídka MP Šumperk muže, který upadl u baru Markéta na Jesenické ulici. Byl ošetřen přivolaným lékařem a vzhledem k tomu, že byl v podnapilém stavu, byla u něj provedena dechová zkouška s výsledkem 4,39 promile alkoholu v dechu. Muž byl proto převezen do protialkoholní stanice v Olomouci.

Dne 13.2.2016 asistovala hlídka MP Šumperk pracovníkům ZZS, kteří na autobusovém nádraží ošetřovali muže, který měl narazit hlavou do kovové konstrukce přístřešku. Zraněný muž byl převezen do nemocnice.

Byla řešena jedna krádež v obchodě.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel  MP

Vytvořeno 15.2.2016 11:07:28 | přečteno 768x | hrachovina
load