Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 8.-14.10. 2012


Dne 9.10.2012 řešila hlídka MP Šumperk na autobusovém nádraží 3 muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Všem byla uložena bloková pokuta.

Dne 10.10.2012 řešila hlídka MP Šumperk přestupek proti občanskému soužití, kdy bylo oznámeno obyvatelkou z domu na ul. Krameriově, že jí soused vulgárně nadává. Oznamovatelka byla poučena, že se v tomto případě jedná o návrhový přestupek, se kterým se musí obrátit na správní orgán.

Dne 11.10.2012 bylo oznámeno z pošty na ul. gen. Svobody, že jeden z klientů zkolaboval. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která přivolala ZZS. Bylo zjištěno, že se jedná o diabetika, který zřejmě utrpěl hypoglykemický šok.

Ve dnech 12. – 13.10.2012 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při volbách do krajských zastupitelstev a do senátu.

Dne 13.10.2012 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu, kde se konalo hokejové utkání.

Dne 13.10.2012 řešila hlídka MP Šumperk stížnost, týkající se volného pobíhání psa ve společných prostorách bytového domu a na zahradě na ul. Vančurově. Věc byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 14.10.2012 bylo oznámeno, že na ul. Lidické došlo k dopravní nehodě motocyklu a následnému poškození lampy veřejného osvětlení. Strážníci  MP Šumperk ve spolupráci s Policií ČR na místě nehody řídili provoz, poškození osvětlení bylo oznámeno příslušné firmě.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi; jeden byl předán majiteli a  druhý byl dočasně umístěn v kotci  MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 16.10.2012 8:02:44 | přečteno 994x | hrachovina
load