Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7. -27.3.2016

Dne 11.3.2016 bylo oznámeno mužem, že byl slovně napaden jiným mužem. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 11.3.2016 byl uskutečněn převoz podnapilého muže do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 3,18 promile alkoholu v dechu.

Dne 11.3.2016 řešila hlídka MP Šumperk ženu, která prodala alkohol osobě zjevně podnapilé. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 12.3.2016 řešila hlídka MP Šumperk znečištění veřejného prostranství mužem na ul. Gen. Svobody. Věc byla předána správnímu orgánu, protože tento muž odmítl věc řešit na místě v blokovém řízení.

Dne 12.3.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické hledaného muže, který byl vzápětí předán na Obvodní oddělení Policie ČR.

Dne 18.3.2016 bylo oznámeno, že se na ul. Jesenické pohybuje dezorientovaná žena. Na místo byla přivolána ZZS, která ji ošetřila po zjištění totožnosti byla žena převezena do místa bydliště.

Dne 18.3.2016 řešila hlídka MP Šumperk 2 muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 20.3.2016 bylo oznámeno rušení nočního klidu z provozovny Bar bar na ul. Radniční. Věc byla po zadokumentování předána správnímu orgánu.

Dne 21.3.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lautnerově hledaného muže, který byl vzápětí předán na Obvodní oddělení Policie ČR.

Dne 23.3.2016 řešili strážníci MP Šumperk v Sadech 1.máje 2 muže, kteří zde znečistili lavičku. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 24.3.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Žerotínově hledaného muže, který byl předán na Obvodní oddělení Policie ČR.

Dne 24.3.2016 řešila hlídka MP Šumperk krádež v prodejně Penny Market. Součinností bylo zjištěno, že pachatel byl v posledních 3 letech za obdobný skutek potrestán. Byl proto předán na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Bylo odchyceno 12 psů; 6 bylo předáno majitelům a 6 bylo převezeno do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel  MP

Vytvořeno 29.3.2016 13:53:10 | přečteno 626x | hrachovina
load