Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7. – 13.7. 2014

Dne 7.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 8.7.2014 provedla hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody odchyt 3 mladých poštolek, které byly vzápětí předány ornitologovi.

Dne 8.7.2014 se podíleli strážníci MP Šumperk společně s Jednotkou sboru dobrovolných hasičů Šumperk na odstranění zlomeného stromu na  ul. Šumavské.

Dne 8.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk znečištění veřejného prostranství mužem, který močil na ul. Lidické. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 9.7.2014 bylo oznámeno z prodejny Billa, že zadrželi nezletilého zloděje. Ten sdělil hlídce MP Šumperk, že ho k tomu navedl jiný muž. Toho se vzápětí podařilo vypátrat a bylo zjištěno, že odcizené zboží dále prodává. Věc byla pro podezření ze spáchání trestného činu předána Policii ČR.

Dne 12.7.2014 řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu hlasitou hudbou z provozovny Bar Bar na ul. Radniční. Provozovateli byla uložena bloková pokuta.

Dne 13.7.2014 řešili strážníci na ul. Dr. E. Beneše muže, který řídil motorové vozidlo bez patřičných dokladů  a bez technické prohlídky. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 13.7.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Na Hradbách muže, který masturboval na  dětském hřišti. Zadržený muž byl předán přivolané hlídce Policie ČR.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 14.7.2014 11:41:39 | přečteno 613x | hrachovina
load