Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7. – 13.4. 2014

Dne 7.4.2014 bylo oznámeno, že na ul. Temenické zřejmě dostal nějaký muž záchvat. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která měla podezření na epileptický záchvat. Byla proto přivolána ZZS, která muže ošetřila.

Dne 12.4.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné muže, který řídil motorové vozidlo v nevyhovujícím technickém stavu (téměř hladké pneumatiky, neplatná TK a ME. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 13.4.2014 v 01,24 hod. bylo oznámeno, že na ul. Radniční v Bar – baru dochází k rušení nočního klidu. Věc byla projednána s obsluhou, zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli předáni svým majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 14.4.2014 16:38:12 | přečteno 692x | hrachovina
load