Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7. – 13.11.2016

Dne 7.11.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, hledaného Policií ČR. Muž byl po zadržení předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 8.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk muže, který fyzicky napadl pracovníka ochranky na nádraží ČD. Při napadení došlo ke zranění útočníka, kterému byla proto přivolána ZZS a věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 12.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který rozkopával popelnice. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 12.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody téhož muže, který porušil obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 12.11.2016 řešila MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který při projednávání přestupku (rušení nočního klidu) odmítl prokázat svou totožnost. Byl proto předveden ke zjištění totožnosti na Obvodní oddělení PČR v Šumperku a následně mu byla uložena bloková pokuta.

Byl odchycen 1 pes, který byl následně předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.11.2016 12:24:55 | přečteno 630x | hrachovina
load