Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7. – 13.10. 2013

Dne 7.10.2013 bylo oznámeno, že v domě na ul. Fibichově je muž, který poškodil vstupní dveře do domu. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila totožnost pachatele, věc zadokumentovala a předala správnímu orgánu.

Dne 10.10.2013 asistovali strážníci MP Šumperk Jednotce sboru dobrovolných hasičů Šumperk při likvidaci roje sršňů, který se usadil na zahradě na ul. Bohdíkovské. Hasiči tento roj odstranili.

Dne 11.10.2013 bylo oznámeno ženou, že byla fyzicky napadena v penzionu Moravan spolubydlícím, který po ní chtěl peníze, které mu měla údajně odcizit. Po příjezdu hlídky MP Šumperk byla věc projednána s poškozenou, která odmítla lékařské ošetření, tak s útočníkem. Vzhledem k tomu, že nebylo možno věc projednat na místě, byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 11.10.2013 ve 13,53 hod. bylo oznámeno, že na autobusové zastávce na ul. Jesenické nějaký mladík zlomil stromek. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která jej zadržela. Vzhledem k tomu, že se jednalo o mladistvého pachatele, byli o věci informováni jak rodiče, tak odbor sociálních věcí MěÚ Šumperk a věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 11.10.2013 ve 23,25 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Zahradní muže za rušení nočního klidu hlasitě reprodukovanou hudbou v bytě. Muži  byla uložena bloková pokuta.

Dne 12.10.2013 bylo oznámeno, že v domě na ul. Finské je žena, která formou podomního prodeje nabízí služby. Jednalo se o produkty RWE. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila totožnost ženy. Vzhledem k tomu, že si tato žena nebyla vědoma porušení tržního řádu, kterým je v Šumperku podomní prodej zakázán, bude věc řešit správní orgán.

Dne 12.10.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni tři psi, kteří byli následně předáni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.10.2013 8:30:18 | přečteno 736x | hrachovina
load