Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7. – 13.1.2019

Dne 7.1.2019 řešila hlídka MP Šumperk muže, který znečistil vestibul vlakového nádraží v Šumperku. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 9.1.2019 byla přivolána hlídka MP Šumperk do restaurace Luna na nám. Republiky, kde zadržela mladíka, který házel s dalšími kamarády po hostech led a sněhové koule. Vzhledem k tomu, že to bylo opakovaně, byla věc předána správnímu orgánu.

Dne 10.1.2019 řešila hlídka MP Šumperk v areálu vlakového nádraží podnapilého muže, který se dožadoval přepravy vlakem, i když byl pracovníkem ČD z přepravy vyloučen. Věc byla předána správnímu orgánu pro neuposlechnutí výzvy úřední osoby.

Dne 11.1.2019 řešila hlídka MP Šumperk muže, který vylezl v Sadech 1.máje na sochu sovy. K poškození sochy nedošlo, muži byla uložena bloková pokuta.

Dne 11.1.2019 řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který rozkopal odpadkový koš. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 12.1.2019 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 14.1.2019 15:12:42 | přečteno 363x | hrachovina
load