Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6.8. – 12.8.2012

Dne 7.8.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na vlakovém nádraží ul.Jesenická dvě uprchlé chovanky. Obě dívky byly převezeny služebním vozidlem MP na OO PČR Šumperk, kde si je převzali k dalšímu opatření.

Dne 8.8.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Zemědělská muže, který v místě znečistil veřejné prostranství ( opaloval elektrické kabely ). Byla mu udělena bloková pokuta.

Dne 11.8.2012 telefonicky oznámila na linku 156 žena z ul.Na kopečku, že jí před malou chvílí odcizil nějaký muž na jejím domě měděný okap. Hlídka MP Šumperk po příjezdu na místo zjistila, že NP v místě odcizil cca 8 metrů měděného okapu. Jelikož způsobená škoda nepřesáhla částku 5000 Kč, byla věc postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 11.8.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul.28.října v restauraci Zátiší muže, který v místě odcizil jinému muži sedícímu u společného stolu mobilní telefon. Na místo byla přivolána PČR, která si muže i celou věc převzala k dalšímu šetření.

Bylo řešeno 8 krádeží v obchodech

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli umístěni na MP

Martin Urbánek
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 13.8.2012 17:01:13 | přečteno 947x | hrachovina
load