Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6.7 – 12.7.2015

Dne 7.7.2015 zadržela MP Šumperk na ulici Gen.Svobody muže, který řídil motorové vozidlo bez platné technické kontroly. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 8.7.2015 zadržela MP Šumperk na ulici Lidická ženu, která řídila motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou přístrojem Dräger bylo u ní naměřeno 0,30 promile alkoholu v dechu. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 10.7.2015 nalezla MP Šumperk zraněnou kočku na komunikaci ul.Nerudova,  která byla pravděpodobně sražena motorovým vozidlem. Zraněná kočka byla převezena na ošetření k veterinárnímu lékaři, který z důvodu vážného zranění rozhodl o jejím utracení.

Dne 12.7.2015 zadržela MP Šumperk na ulici Dr.E.Beneše muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou přístrojem Dräger bylo u něho naměřeno 1,78 promile alkoholu v dechu. Na základě naměřené hodnoty byla na místo přivolána PČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Byla řešena 1 krádež v obchodech

Byli odchyceni dva psi, z nichž jeden byl předán majiteli a druhý převezen do útulku

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 14.7.2015 10:32:00 | přečteno 592x | hrachovina
load