Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6. - 12.6.2016

Dne 7.6.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který vnikl do domu a následně do bytu, kde obtěžoval jeho majitelku. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 8.6.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který se pokusil odcizit nádobu na komunální odpad. Byla mu uložena bloková pokuta.

Ve dnech 9.-12.6.2016 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v rámci akce „Divadlo v parku“, která probíhala na letní scéně Vily Doris.

Dne 11.6.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,88 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 11.6.2016 ve 04,35 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gagarinově muže, který se choval nevhodně a při kontrole odmítl prokázat totožnost. Následně byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR ke zjištění totožnosti a byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 11.6.2016 v 18,27 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vančurově muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,99 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 12.6.2016 řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který polepoval prodejny a sloupy VO etiketovacími štítky. Byla mu uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 1 krádež v obchodě.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli následně předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.6.2016 14:53:14 | přečteno 449x | hrachovina
load