Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6.- 12. 5.2013

Dne 7.5.2013 v 02,00 hod.  zadržela  hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově  muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,85 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu šetření.

Dne 7.5.2013 řešila hlídka MP Šumperk na autobusovém nádraží 2 muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 7.5.2013 odchytili strážníci MP Šumperk v areálu firmy Ceramtec berana. Vzhledem k tomu, že se nepodařilo zjistit majitele, byl předán do náhradní péče.

Dne 8.5.2013 v 04,45 hod.  zadržela  hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické  muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,38 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu šetření.

Dne 10.5.2013 ve 14,47 hod. bylo oznámeno, že na ul. M.R.Štefánika někdo odhodil z osobního motorového vozidla peněženku. Současně byla uvedena i část registrační značky vozidla. V 15,03 hod. bylo vozidlo odpovídající popisu strážníky zastaveno na ul. Žerotínově a osádka byla zajištěna. Na místo byla přivolána Policie ČR, která zajistila další peněženky, bankovní karty apod. a věc si převzala k dalšímu šetření.

Ve dnech 10.a 11.5.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při konání Majálesu v  Sadech 1.máje.

Dne 11.5.2013 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody hledaného muže, kterého následně předala Policii ČR.

Dne 11.5.2013 ve 21,15 hod. byla do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci převezena žena, která budila veřejné pohoršení u prodejny Albert. Provedenou dechovou zkouškou bylo naměřeno 3,77 promile alkoholu v dechu.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 14.5.2013 15:32:05 | přečteno 784x | hrachovina
load