Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6. – 12.3.2017

Dne 6.3.2017 byl hlídkou MP Šumperk zadržen hledaný muž na ul. 17.listopadu. Byl proto předán Policii ČR.

Dne 7.3.2017 byl na ul. Prievidzské  řešen muž za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu používání pyrotechnických výrobků. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 7.3.2017 byla hlídkou MP Šumperk na ul. Jesenické zadržena chovanka, která uprchla z výchovného ústavu. Byla proto předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 10.3.2017 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. 8.května muže ležícího na zemi, který si stěžoval na bolest na hrudi. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 10.3.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Komenského muže, který ji verbálně napadal.  Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 11.3.2017 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově tři chovanky, které uprchly z výchovného ústavu. Všechny tři dívky byly předány Policii ČR k dalšímu opatření.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.3.2017 11:11:16 | přečteno 464x | hrachovina
load