Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6. - 12.10. 2014

Dne 8.10.2014 bylo oznámeno, že pod schody domu na ul. Ad. Kašpara leží nějaký muž. Hlídka MP Šumperk na místě zjistila, že muž není zraněn, byl však dezorientován, a proto byl převezen do nemocnice.

Dne 8.10.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 8.10.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika muže, který byl hledán Policií ČR. Muž byl proto předán na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 9.10.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který znečistil veřejné prostranství (močil). Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 11.10.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který poškodil reklamní poutač. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 12.10.2014 bylo oznámeno, že v v kontejneru na domovní odpad na ul. Pod Senovou je zraněný pes, který se nemůže dostat ven. Vzhledem k podezření z trestného činu týrání zvířat byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala. Zraněný pes byl převezen hlídkou MP Šumperk k veterinárnímu vyšetření a následně bude převezen do útulku.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.10.2014 14:57:51 | přečteno 716x | hrachovina
load