Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 6.–12. 1. 2014

Ve dnech 6. a 11.1.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 7.1.2014 ve 14,20 hod. bylo oznámeno, že na ul. Nemocniční v blízkosti Smetanových sadů skupina mladíků fyzicky napadá jiného mladíka. Na místo byla neprodleně vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila totožnost napadeného i pachatele, který již však na místě nebyl. Napadený mladík byl převezen do nemocnice na ošetření a věc byla předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 8.1.2014 byla přivolána hlídka MP Šumperk do DM drogerie na Hlavní třídě, kde  zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl v posledních třech letech za obdobný čin potrestán, byl proto předveden na Obvodní oddělení Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 11.1.2014 v 03,55 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,23 promile alkoholu v dechu. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 12.1.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Anglické muže, který úmyslně vytvořil na komunikaci překážku provozu, aby ji učinil neprůjezdnou. Věc byla proto předána příslušnému správnímu orgánu.

Byla řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni tři psi; dva byli převezeni do útulku, třetí byl předán majiteli.

V Šumperku dne 13.1.2014

 Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 13.1.2014 16:10:59 | přečteno 632x | matusu
load