Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 5.8. – 11.8.2013

Dne 6.8.2013 v 17.00 hod. byla požádána Městská policie Šumperk PČR o součinnost, při pátrání po tříletém chlapci, který se ztratil v horní Temenici na ul.Bohdíkovské. V 17.10 hod. nalezla hlídka MP ztraceného chlapce na ul.Temenická u prodejny Albert. Chlapec byl předán matce.

Dne 8.8.2013 ve 12.53 hod. telefonicky oznámil na Městská policie Šumperk pracovník firmy UVAX na ul.M.R.Štefánika, že se nachází ve dvoře uvedené firmy nějaký muž, který se snaží odcizit železný šrot. Na místo byla vyslána hlídka MP, která muže zadržela. Muž v místě odcizil starý kovový hrnec, do kterého si nasbíral cca 6 kilogramů starého železa. Na žádost PČR byl muž převezen na OO PČR Šumperk k dalšímu opatření.

Dne 8.8.2013 v 18.00 hod. nalezla hlídka Městské policie Šumperk na ul.Jesenická na autobusovém nádraží muže v podnapilém stavu ležícího na chodníku. Jelikož muž utrpěl zranění v obličejové časti, byla na místo přivolána ZZS Šumperk, která ho převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 9.8.2013 ve 22.42 hod. prováděla Městská policie Šumperk na ul.Havlíčkova u baru Kovárna asistenci PČR, při zajišťování svědků, kteří byli přítomni incidentu, kdy jeden z hostů fyzicky napadl jiného hosta, kterému způsobil bodná zranění v oblasti krku.  Na místo byla přivolána ZZS Šumperk, která zraněného muže převezla do nemocnice, kde byl hospitalizován. Věc je dále v šetří PČR.

Dne 10.8.2013 v 02.45 hod. telefonicky oznámil na Městskou policii Šumperk muž, že ho na ul.Gen.Svobody u herny polila nějaká žena neznámou tekutinou, která mu poškodila oděv. Hlídka MP na místě zjistila, že má muž poškozenou mikinu ( pravděpodobně potřísněnou savem ) Věc byla řádně zadokumentována a postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 10.8.2013 v době od 06.00 – 10.00 hod. prováděla Městská policie Šumperk asistenci firmě Údržba zeleně – Navrátilová, při kácení stromu na ul.Husovo náměstí u bývalé mototechny. Jednalo se o usměrňování provozu na pozemní komunikaci.

Byli odchyceni dva psi, z nichž jeden byl převezen do útulku a druhý umístěn na MP

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 13.8.2013 8:14:07 | přečteno 815x | hrachovina
load