Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 5. – 11.9.2016

Dne 8.9.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Slovanské muže, který prodal osobě mladší 18 let cigarety. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 10.9.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Slovanské muže, který rušil noční klid hlasitým křikem. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 10.9.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na muže, který přepravoval na přívěsném vozíku motor, z něhož vytékal olej, který znečistil komunikaci. Na místo byli přivoláni hasiči, kteří znečištění odstranili a věc byla předána k dořešení správnímu orgánu.

Bylo odchyceno 5 psů, kteří byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 14.9.2016 11:19:38 | přečteno 486x | hrachovina
load