Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 5. - 11.2.2018

Dne 7.2.2018 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 8.2.2018 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Evaldově muže ležícího na zemi. Dále bylo zjištěno, že je v podnapilém stavu a má zranění na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Obdobný případ se stal 9.2.2018 u čerpací stanice MOL. Také tento zraněný muž byl převezen do nemocnice na ošetření.

Dne 10.2.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Tatranské muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 11.2.2018 řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže za znečištění veřejného prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Ve 3 případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi; 1 byl předán majiteli a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 19.2.2018 11:34:10 | přečteno 192x | hrachovina
load