Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 5. – 11.10.2015

Dne 5.10.2015 bylo oznámeno, že z jednoho bytu v domě na ul. Gagarinově se ozývá volání o pomoc. Na místo byla vyslána hlídka  MP Šumperk. Současně byl kontaktován syn poškozené, který odemkl byt, ve kterém byla nalezena jeho matka na zemi a nebyla schopna se sama postavit. Byla proto přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice.

Dne 5.10.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Mazalově ženu, která byla osobou hledanou Policií ČR. Zadržená žena byla předána na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 6.10.2015 přivolala hlídka MP Šumperk lékařskou pomoc muži, který si stěžoval na zdravotní problémy. ZZS jej převezla do nemocnice.

Dne 6.10.2015 řešila hlídka MP Šumperk 3 osoby za porušení tržního řádu – jednalo se o přechod k jinému dodavateli energie. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 9.10.2015 ve 22,00 hod. byli zjištěni hlídkou MP Šumperk na ul. Komenského 2 mladiství, kteří popíjeli alkohol. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota  0,74, resp. 1,29 promile alkoholu v dechu. Mladiství byli předáni rodičům a věc byla oznámena orgánu sociálně právní ochrany dětí a mládeže.

Dne 10.10.2015 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.10.2015 8:49:36 | přečteno 531x | hrachovina
load