Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4. - 17.12.2017

Dne 5.12.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při akci Setkání se svatým Mikulášem.

Dne 6.12.2017 bylo oznámeno, že na ul. Uničovské pobíhá kůň. V součinnosti s Policií ČR a Hasičským záchranným sborem byl zahnán do areálu firmy Epcos, kde byl později odchycen a následně předán majiteli.

Ve dnech 6., 9. a 16.12.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 6.12.2017 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Zahradní muže za porušení tržního řádu, který zakazuje podomní prodej na území města. Věc byla po projednání předána správnímu orgánu.

Dne 17.12.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který v silně podnapilém stavu obtěžoval kolemjdoucí. Muž byl předveden ke zjištění totožnosti na Policii ČR a následně převezen do protialkoholní a záchytné stanice v Olomouci.

Dne 17.12.2017 řešila hlídka MP Šumperk na nám. Republiky ženu za porušení obecně závazné vyhlášky, zakazující používání zábavné pyrotechniky. Byla jí uložena bloková pokuta.

Ve 2 případech byla řešena krádež v obchodech.

Bylo odchyceno 6 psů; 3 byli předáni majitelům a 3 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 19.12.2017 14:00:32 | přečteno 504x | hrachovina
load