Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4.-10. 8. 2014

Dne 5.8.2014 zadržela MP Šumperk na ul. Anglická muže, který na ul.Fibichova u provozovny Blue Star kopal do lampy veřejného osvětlení a následně bouchal rukou do zpětných zrcátek u čtyř zaparkovaných motorových vozidel. Hlídka MP na místě provedla vizuální kontrolu těchto vozidel a nezjistila jejich žádné poškození. Na místě byla provedena fotodokumentace a věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 6.8.2014 provedla MP Šumperk na ul.Žerotínova v areálu firmy Pars nova a.s. odchyt třech toulavých koťat. Koťata byla následně předána ženě, která se o ně postará.

Dne 6.8.2014 řešila MP Šumperk na ul. Finská muže a ženu za porušení tržního řádu – jednalo se nabídku služeb RWE. Oběma byla udělena bloková pokuta.

Dne 8.8.2014 řešila MP  Šumperk na ul.Tolstého č.5 muže, který v místě poškodil (ohnul) oplocení. Následně byl vyrozuměn majitel objektu, který nepožadoval náhradu vzniklé škody. Věc byla proto řešena na místě blokovou pokutou.

Dne 10.8.2014 řešila MP Šumperk na ul.Hl.třída muže, který znečistil veřejné prostranství – močil. Byla mu udělena bloková pokuta.

Byla řešena 1 krádeže v obchodě.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli převezeni do útulku.

V Šumperku dne 11. 8. 2014

Martin URBÁNEK, zástupce ředitele MP

Vytvořeno 11.8.2014 13:30:09 | přečteno 621x | matusu
load