Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4. - 10.3.2019

Dne 4.3.2019 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické tři muže  za znečištění veřejného prostranství. Byla jim uložena pokuta příkazem na místě.

Dne 5.3.2019 ve 03,14 hod. nalezla hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu před hotelem Grand muže ležícího na vozovce, který nejevil známky života. Na místo byla přivolána ZZS a Policie ČR k dalšímu šetření.

Ve dnech 6. a 10.3.2019 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 6.3.2019 ve 23,20 hod. bylo oznámeno rušení nočního klidu z bytu na ul. Zborovské. Na místě bylo hlídkou MP Šumperk zjištěno, že v bytě dochází k fyzickému napadání mezi mužem a ženou. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu, muž z bytu odešel.

Dne 9.3.2019 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické uprchlou chovanku z výchovného ústavu. Dívka byla převezena na Policii ČR k dalšímu opatření.

Byli odchyceni tři psi, kteří byli následně předáni zpět majitelům.

Byla řešena jedna krádež v obchodě.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 13.3.2019 11:05:31 | přečteno 346x | hrachovina
load