Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4. - 10.3.2013

Ve dnech 4. a 9.3.2013 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejových zápasech.

Dne 4.3.2013 bylo oznámeno, že v domě na ul. Jugoslávské dochází opakovaně k rušení nočního klidu hlasitě reprodukovanou hudbou. Vzhledem k tomu, že nebylo možno věc vyřešit na místě, byla událost zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 4.3.2013 byla MP Šumperk vyzvána k asistenci hasičům při lokalizaci požáru budovy ve firmě Sumtex.

Dne 7.3.2013 řešili strážníci MP Šumperk porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej. Jednalo se o zprostředkování přechodu k jinému dodavateli energie. Věc byla vyřešena uložením blokové pokuty.

Dne 9.3.2013  řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže za poškozování majetku – převrátil reklamní tabuli. Vzhledem k tomu, že odmítl i přes opakovanou výzvu prokázat svou totožnost, byl předveden na Policii ČR. Po zjištění totožnosti bude věc řešit správní orgán.

Dne 9.3.2013 bylo oznámeno, že v potoce Temenec u nám. Republiky je zřejmě zraněná kachna. Na místo byla vyslána hlídka, která ji odchytila, převezla na veterinární ambulanci k ošetření a poté byla vypuštěna na jednom z rybníků na Třemešku.

Dne 10.3.2013 řešila hlídka MP Šumperk na Masarykově náměstí muže, který řídil motorové vozidlo, které nemělo platnou technickou prohlídku. Věc byla předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.3.2013 14:21:53 | přečteno 925x | hrachovina
load