Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4. – 10.2.2019

Dne 5.2.2019 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Zahradní muže za porušení tržního řádu, kterým je na území Šumperka zakázán podomní prodej.  Jednalo se o nabídku přechodu k jinému dodavateli energie. Dále byl tento muž řešen za neuposlechnutí výzvy úřední osoby, protože nereagoval na výzvu k zastavení a pokusil se hlídce utéct. Události byly zadokumentovány a předány správnímu orgánu.

Ve dnech 6. a 9.2.2019 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 8.2.2019 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vikýřovické muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Tento muž byl následně předán na Obvodní oddělení Policie ČR v  Šumperku.

V pěti případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 13.2.2019 8:57:46 | přečteno 353x | hrachovina
load