Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4. – 10.2.2013

Dne 5.2.2013  bylo oznámeno, že v domě na ul. Prievidzské nabízejí dva muži nevyžádanou službu; zprostředkování přechodu k jinému dodavateli energie.  Věc byla vyhodnocena jako podomní prodej, který je v Šumperku zakázán, a proto byla událost zadokumentována a předána do správního řízení.

S obdobným případem se setkali strážníci MP Šumperk i ve dnech 7. a 8.2.2013, tentokrát v domech na ulicích Finská a Fibichova. Také v těchto případech byla věc předána správnímu orgánu pro nerespektování nařízení města č. 3/2012 – Tržní řád.

Dne 7.2.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jiřího z Poděbrad muže za to, že úmyslně vysypal odpadkový koš. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 9.2.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který rozbil skleněnou výplň vstupních dveří herny Praha. Věc byla předána příslušnému správnímu orgánu.

Dne 9.2.2013 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 10.2.2013 oznámil na MP Šumperk muž, že v herně Drak na ul. Gen. Svobody nalezl cestovní tašku, která obsahovala kromě lyžařského oblečení také sklenici s několika sušenými zelenými rostlinami. Na místě bylo zjištěno, že tašku měli údajně zanechat v místě dva neznámí mladíci asi před dvěma dny. Nalezená taška byla předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 11.2.2013 13:30:14 | přečteno 723x | hrachovina
load