Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 4. – 10.11. 2013

Dne 5.11.2013 ve 20,40 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl následně předán na Obvodní oddělení Policie ČR.

Dne 5.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk na čerpací stanici Shell muže, který natankoval benzín do svého vozidla, přestože neměl peníze na zaplacení. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 6.11.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 7.11.2013 bylo oznámeno, že v Kauflandu byli zadrženi dva muži, kteří zde odcizili zboží. Součinností bylo zjištěno, že oba pachatelé již byli za podobný čin v posledních třech letech potrestáni, byli proto omezeni na osobní svobodě a předáni Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 7.11.2013 bylo zjištěno na ul. Kozinově zaparkované vozidlo, které bylo opatřeno odlišnými registračními značkami, které pocházely z jiných vozidel. Dále bylo zjištěno, že vozidlo je dočasně vyřazeno z registru motorových vozidel, řidič u sebe neměl řidičský průkaz, který údajně před třemi lety ztratil. Navíc byl pod vlivem alkoholu; provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,4 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která muži zakázala další jízdu a věc byla po zadokumentování předána správnímu orgánu.

Dne 8.11.2013 v 01,00 hod. bylo oznámeno, že v herně Opera  na Hlavní třídě jsou dva muži, z nichž jeden je agresivní a snaží se vyvolat rvačku. Po příjezdu hlídky MP Šumperk na místo bylo zjištěno, že mezi nimi došlo k fyzickému napadení. Zraněn nebyl nikdo, došlo ale k poškození vybavení herny. Po vyčíslení škody bude věc předána správnímu orgánu.

Dne 9.11.2013 byl zjištěn hlídkou MP Šumperk zřejmě podnapilý muž, který ležel na ul. Revoluční a byl zraněn na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 10.11.2013 v 01,40 hod. řešila hlídka MP Šumperk dva mladíky, kteří vysypali odpadkové koše ve Smetanových sadech. Byla jim uložena bloková pokuta.

Dne 10.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. ČSA muže, který porušil obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholu na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 12.11.2013 8:33:53 | přečteno 681x | hrachovina
load