Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 31.3. – 6.4. 2014

Dne 31.3.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě chovanku, která uprchla z výchovného ústavu v Moravském Krumlově. Dívka byla předána na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 5.4.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který znečistil veřejné prostranství zvratky. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 5.4.2014 řešila hlídka MP Šumperk dva muže, kteří zapálili na nástupišti nádraží ČD v Šumperku odpadkový koš. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

V Šumperku dne 8.4 .2014 Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 8.4.2014 13:23:53 | přečteno 722x | hrachovina
load