Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.7. – 5.8.2012

Dne 30.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Jiráskových sadech mladíka, který obtěžoval hlasitě reprodukovanou hudbou ( z rádia ) ostatní návštěvníky parku a obyvatele přilehlého okolí. Věc byla řádně zadokumentována a postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 30.7.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šumavská muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Na místo byla přivolána PČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 31.7.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Pod Senovou dva nezletilé mladíky, kteří jeli na malém motocyklu bez ochranné přilby. Dále bylo zjištěno, že řidič malého motocyklu nevlastní ani řidičský průkaz. Věc byla řádně zadokumentována a postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 4.8.2012 zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který je důvodně podezřelý z poškození vlakové soupravy ( byla postříkaná sprejem ) na nádraží ČD ul.Jesenická v Šumperku. Na místo byla přivolána PČR, která si muže i celou věc převzala k dalšímu šetření.

Bylo řešeno 8 krádeží v obchodech

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni zpět majitelům

V Šumperku dne 6.8.2012 Martin URBÁNEK, zástupce ředitel MP

Vytvořeno 6.8.2012 14:23:37 | přečteno 1207x | hrachovina
load