Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.6 – 6.7. 2014

Dne 3.7.2014 zadržela MP Šumperk na ul.Vikýřovická muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl předveden na OO PČR Šumperk, kde si ho převzali k dalšímu opatření.

Dne 3.7.2014 asistovala MP Šumperk na ul.Jesenická ZZS Šumperk, při ošetřování ženy, která si způsobila řezné rány na rukou. ZZS ženu převezla na ošetření do nemocnice v Šumperku.

Dne 4.7.2014 telefonicky oznámila na MP Šumperk obsluha Jam Bar na ul.Temenická, že se v místě nachází muž ležící na zemi, který je v podnapilém stavu a má u sebe inzulínové pero. Na místo byla přivolána ZZS Šumperk, která muže ošetřila a následně ho dopravila do místa trvalého bydliště.

Dne 5.7.2014 telefonicky oznámil na MP muž a následně i žena, že jsou obtěžováni hlasitě reprodukovanou hudbou z Bratrušovského koupaliště. Na místo byla vyslána hlídka MP, která věc projednala s odpovědnou osobou. Následně byla hudba ztlumena. Na místo dorazila také hlídka Policie ČR. Věc byla řádně zadokumentována a postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 5.7.2014 zadržela MP Šumperk na ul.Uničovská muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou bylo u muže zjišteno 1,33 promile alkoholu v dechu. Muž byl omezen na osobní svobodě a následně předán přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu šetření.

Dne 5.7.2014 zadržela hlídka MP v areálu Bratrušovského koupaliště na ul.Zemědělská celkem 7 osob ( 5 mladíků a 2 dívky), které se koupaly v bazénu mimo provozní dobu. Všem byla udělena bloková pokuta.

Dne 5.7.2014 telefonicky oznámil na MP Šumperk muž, že zadržel na ul.Hybešova jiného muže, který v místě odcizil zadní kolo z jízdního kola. Hlídka MP muže zajistila do příjezdu hlídky Policie ČR, která si ho převzala k dalšímu opatření.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni čtyři psi, jeden byl vrácen majiteli, dva byli převezeni do útulku a jeden byl umístěn na MP.

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 7.7.2014 13:50:54 | přečteno 772x | hrachovina
load