Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.6 – 12.7.2016

Dne 1.7.2016 řešila MP Šumperk na ul.Gen.Svobody mladíka, který odstranil kulatý kryt kanalizace před budovou hlavní pošty. Vše bylo také zaznamenáno na MKDS. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 1.7.2016 řešila MP Šumperk na ul.Gen.Svobody dva mladíky za neuposlechnutí výzvy úřední osoby k prokázání totožnosti. Oba mladíci byli následně předvedeni ke zjištění totožnosti na OO PČR Šumperk. Následně jim byla za jejich jednání uložena bloková pokuta.

Dne 9.7.2016 řešila MP Šumperk na ul.Fialova muže, který porušil vyhlášku č.4/2013 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 9.7.2016 telefonicky oznámila na MP Šumperk žena, že na louce na Nových Domkách nějaký muž pořádá větší ohňostroj. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se již v místě nikdo nenachází. Veškeré poznatky od oznamovatelky byly zadokumentovány a následně byla věc postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 10.7.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul.17.listopadu muže, který byl osobou hledanou PČR. Muž byl následně převezen na OO PČR Šumperk k dalšímu opatření.

Dne 10.7.2016  zadržela hlídka MP na ul.Hl.třída muže, který jel na jízdním kole v podnapilém stavu. Provedenou dechovou zkouškou byla u něho naměřena hodnota 1,80 promile alkoholu v dechu. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena k projednání příslušnému správnímu norgánu.

Bylo řešeno šest krádeží v obchodě

Bylo odchyceno 5 psů, z nichž tři byli předáni majiteli a dva byli převezeni do útulku.

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 12.7.2016 14:18:08 | přečteno 638x | hrachovina
load