Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.10 – 12.11.2017

Dne 1.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk porušení tržního řádu na ul.  Jiřího z Poděbrad. Jednalo se opět o podomní prodej – přechod k jinému dodavateli energie. Věc byla zadokumentována  a předána správnímu orgánu.

Dne 1.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk muže za znečištění veřejného prostranství na ul. Jiřího z Poděbrad. Věc byla předána správnímu orgánu.

Dne 3.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který budil veřejné pohoršení. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 4.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk ženu za rušení nočního klidu na ul. Wolkerově. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 11.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Terezínské muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu používání zábavné pyrotechniky a současně za rušení nočního klidu. Byla mu uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 13.11.2017 13:28:42 | přečteno 266x | hrachovina
load