Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 30.1. – 12.2.2017

Ve dnech 1. a 8.2.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 2.2.2017 byli strážníci  MP Šumperk požádáni ostrahou nádraží ČD o součinnost. Ve vestibulu nádraží se nacházel muž, který byl po pádu na zem zraněn a dezorientován. Hlídka MP na místo přivolala ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 12.2.2017 nalezla hlídka MP Šumperk na ulici Tylově muže ležícího na zemi, který upadal do bezvědomí. Byla  mu proto neprodleně přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodě.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 byli vráceni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 13.2.2017 14:32:31 | přečteno 415x | hrachovina
load